Sıkça Sorulan Sorular

Halılarımı kendim yıkayabilecekken bu işlemi neden size yaptırmalıyım?
Kirlendiğinde iki halı aynı değildir. Bir profesyonel, her durum için gereken bilgi, eğitim, uzmanlık ve donanıma sahiptir. Çoklu halı ve döşemelik kumaş bakımı için doğru yöntem ve tekniği belirleyecek ve işi profesyonel ve verimli bir şekilde tamamlayacağız. Çoğu ev tipi halı yıkama makinesi profesyonel ekipmanların sunduğu üstün temizliği sağlayamaz. Gereken yüksek sıcaklık veya vakum mukavemetine ulaşamazlar ve temizleme ürünü bu makinelerde ya kalitesiz olur ya da gerektiği gibi temizleyemez. Ayrıca halıda fazla nem ve sabun kalıntıları kalarak bakteri, mikrop ve küf oluşumu gibi sorunlara yol açar. Profesyonel halı yıkama ile kalıntılar giderilir ve halınız geniş alanlarımızda kurumaya bırakılır. Ardından leke kontrolü yapılarak size teslim edilir.
Halı yıkama işleminde tüm lekelerin çıkarılabileceğini garanti ediyor musunuz?
Leke türü, tüketici bazlı leke çıkarıcıların kullanımı, orada bulunma süresi ve halı ipliğinin türü, leke çıkarma sonuçlarını etkiler. Çoğu lekeyi çıkarabiliyoruz ama ne yazık ki her zaman çıkacağını garanti edemiyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için ne gerekiyorsa yapacağız ve büyük ihtimalle biz lekeyi çıkaramazsak kimse de çıkaramaz.
Terzi hizmeti ile ilgili bilgi alabilir miyim?
Elbette. İstanbul Anadolu yakasında bölgesinin en iyisi olan terzilerle çalışıyoruz. Bütün süreçler Dry Service tesislerinde gerçekleştiriliyor. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Terzi hizmetini nasıl alabilirim?
Genel olarak terzi hizmetimiz kuru temizleme hizmetimizi kullanan birçok müşterimizin tercih ettiği yan hizmetlerden birisidir. Bize ulaştırdığınız elbiselerin dikim, kesim, pantolon paça boyu ayarı, düğme kopmaları, çekme ve sarkma sorunları, vb. her türlü tadilatını yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken giysinize yapılacak işlemle ilgili not bırakmak ya da pantolon paça ayarı yaptırıyorsanız iğne ile işaretleyerek bize teslim etmek. İşte bu kadar kolay!
Tesislerinizde prova imkanı var mı?
Ana şubelerimizde prova yapabilirsiniz. Bunun için gelmeden önce bizi aramanız yeterlidir. Bununla birlikte, adresten alım siparişlerde, evinizde/işinizde prova yapılmasını talep etmeniz halinde terzi servis bedeli olan 100 TL, yapılacak olan terzilik hizmet bedeline eklenir.
Lostra hizmetinden yararlanmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?
Elbette. Dry Service, ayakkabı bakım ve tadilatı konusunda profesyonel olan ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Ayakkabınız hangi tür ve marka olursa olsun dikme, yapıştırma, boyama, parlatma ve tadilat gibi çok kapsamlı işlemler uyguluyoruz.