Hakkımızda

Dry Service Hakkında

İstanbul Anadolu yakasında kuru temizleme hizmeti denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Dry Service, toplamda 11 şubesi, çamaşırhane tesisi ve halı yıkama fabrikasıyla kuru temizleme, ütüleme, deri temizleme, halı yıkama, perde temizleme, stor perde yıkama, gelinlik kuru temizleme, yün ve pamuk dolgular dahil tüm türlerdeki yorgan ve battaniyelerin yanısıra yastık, nevresim takımı vb. ev tekstili ürünlerinin tamamını temizleme hizmetlerini yürütmektedir.


Konusunda uzman, profesyonel ve kuru temizleme sektöründe üst seviye deneyime sahip kişiler tarafından yönetilen Dry Service, kuru temizleme, ütüleme, ev tekstili yıkama, halı yıkama, perde yıkama, terzi, lostra, kurumsal temizleme hizmet yelpazesini en üstün hizmet garantisiyle sizlerle buluşturur.


Biz Sizin İçin Varız!


Dry Service’te dolabınızdaki ve evinizdeki her şeyle ilgilenmek adına; basit, tutarlı ve yüksek kaliteli bir çözüm sağlamak için çok çalışıyoruz. Sıkı çalışma, disiplin ve müşteri memnuniyeti değerlerinin yanında sorumlu kimyasalların kullanımı ve çevre bilinci değerlerine sahip kocaman bir aileyiz. Bu değerleri, her müşteriye, her siparişe, her gün, kısacası Dry Service’te yaptığımız her şeye aşılıyoruz.


Şimdiye kadarki en rahat ve sorunsuz kuru temizleme deneyimini yaratma göreviyle üst seviye bir misyona sahibiz. Bu nedenle, İstanbul Anadolu Yakası kuru temizleme hizmeti için çok firma olsa da Dry Service olarak kalite, hız ve müşteri memnuniyeti esaslarıyla sizin için çabalıyoruz.


Dry Service’in internet ve mobil uygulamalarına isteğe bağlı erişim sağlayarak, yapılacaklar listenizden kuru temizleme ve diğer ihtiyaçlarınıza yönelik işlerinizi basitleştiriyoruz. Ayrıca, evinizden ücretsiz servisle alım ve hizmet sonrası teslim ile kapınıza kadar geliyoruz. Artık, size en yakın kuru temizleme Dry Service kalitesiyle kapınızdadır. Tek yapmanız gereken adresinizde olmak!


İşte bu kadar kolay!


Doğa ve İnsana Saygı


Dry Service olarak, çevremize karşı sorumluluğu çok ciddiye alıyoruz. Çevremiz için mümkün olan en uygun seçenekleri sağlamak ve teşvik etmek için şirketimizde çok katı ve yenilikçi yöntemler kullanıyoruz. Tüm endüstriyel temizleme makinelerimiz, sektördeki kalifiye mühendisler tarafından düzenli olarak servis ve bakımları yapılır. Ayrıca insan ve çevre sağlığı açısından herhangi bir zararı olmayan ve doğada çözünebilir kimyasallar kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Bugün Dry Service’in kurulduğu kalitenin üzerine çıkabilecek bir potansiyelle daha iyisini inşa etmek için on yıllar boyunca geliştirdiği benzersiz tekniklerin ve çalışmalarının izinde ilerleyerek yepyeni sulara yelken açmaktır.

Misyonumuz

Dry Service olarak misyonumuz; tüm müşterilerimize özel önem gösterip uzman kuru temizleme hizmeti ve diğer hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarak mükemmellik konusundaki itibarımızı geliştirmektir.

Neden Dry Service ?

Temiz Giysileriniz Parmaklarınızın Ucunda! İnternetten ya da mobil uygulamamızla size parmaklarınızın ucu kadar yakınız! Memnuniyet Garantili Hizmet! Hizmetlerimize o kadar çok güveniyoruz ki müşterilerimize sektörümüzde mevcut olan en iyi garantiyi veriyoruz. Güvenliğiniz Bizim Önceliğimizdir Temassız teslim alma ve teslimatlardan düzenli temizlik süreçlerine ve günlük çalışan sağlığı değerlendirmelerine kadar tüm süreçlerde güvenliğinizi düşünüyoruz!