Müşteri Yorumları

 • Organize, düzenli ve sistemli çalışma; kaliteli ve hızlı hizmetin yanı sıra güler yüz... Daha ne olsun? Teşekkürler.

  Mustafa Berberoğlu
 • Kesinlikle tavsiye ederim gelip almaları teslim edecekleri tarih ve saate uyum sağlamaları en güzeli de çıkmaz dediğim küf lekesinin çıkması. Elinize sağlık

  Sevinç Temel
 • Bir ay önce nişan için beyaz güpür elbise verdim. Elbiseye sinmiş ter kokusu ve yakada fondöten lekesi vardı. Pek umutlu değildim ama aldığımda tertemiz mis gibiydi. Elinize sağlık

  Lobiya Amigurumi
 • İnternette görüp whatsapptan mesaj yazdım. Hemen dönüş yaptılar. Kıyafetlerimi evden aldılar. Zamanında teslim ettiler. Çıkması zor olan bir lekeyi deneyeceklerini belirtmişlerdi. Kıyafetim geldiğinde gördüm. Leke çıkmış. En hoşuma giden bu oldu. Sipariş sonrası yapılan memnuniyet anketinde belirttim bunları. Hizmet kalitenizi çok beğendim. Mesajımı yayınlayabilirsiniz. Teşekkürler

  Esra Polat
 • Stor perdelerimi çok güzel temizlemişsiniz. Perdeleri söken ve takan çalışanlarınız çok profesyoneldi. İşinizi iyi yapıyorsunuz. Tavsiye üzerine stor perdelerimi verdim. Başkasına tavsiye ederim. Anketinizde herşey beş yıldız. Çalışanlarınız muhteşem. Veysel Beyin ilgisi muazzamdı. Bahşiş verdiğim halde kabul etmedi. Biz hakkımızı alıyoruz dedi. Bunu özellikle belirtmeliyim.

  Fehime Yüzbaşıoğlu
 • İlk olarak ofisimdeki arkadaşların tercihi siz olduğunuz için denemek üzere gömlek ütülettim. Çok beğendim. Sonra tavsiye üzerine evimin halılarını temizlettim. Çok memnun kaldık. Halılarımız daha önce hiç böyle temizlenmemişti. Genel olarak 5 yıldız veriyorum. Başarılar

  Hakan Akduman
 • Bu hizmet harika! Kuru temizlemeye gitmek için kıyafetlerimi bırakmaktan nefret ediyorum. Çok zahmetli ve ihtiyacım olan zamanımı boşa harcadığını düşünüyorum. Dry Service harika bir hizmet sunuyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir düğmeyi tıklayarak servisin kapınıza kadar gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Sonuç tam istediğiniz gibi! Kapınıza kadar getiriyorlar. Dry Service’in hizmetlerinden uzun süredir yararlanıyorum. Herkese tavsiye ederim!

  Ahmet Yıldız
 • Dry Service’in tüm hizmetlerini seviyorum! 6 ayı aşkın süredir kullandığım Dry Service’te harika bir deneyim yaşadım! Kapınızdan süper kolay teslim alma ve teslimat. Profesyonel, dakik ve arkadaş canlısı! Bundan daha iyisi olamaz diye düşünüyorum!

  Füsun Uygun
 • Dry Service bu yıl benim için bir cankurtaran oldu. Alma ve bırakma işlemleri her zaman tam zamanında oluyor. İletişim mükemmel. Temsilcim harika bir iş çıkarıyor. Çok hafif kokulu deterjan ve çok düzgün paketlenmiş elbiseler almak benim açımdan her zaman iyi. Makul fiyatları ve güleryüzlü ekibine teşekkür eder ve şiddetle herkese tavsiye ederim!

  Elif Bulur
 • Dry Service hayatımı çok kolaylaştırdı. Acele kuru temizlemeciye gidip onu almayı unutmak yerine. Sadece evde kalıp kuru temizlememi yaptırabilirim. Takım elbise, elbise, yorgan, ütü ve diğer tüm hizmetlerin hepsini kullanıyorum. Hepsi birbirinden harika! Giysiler ofisimden veya evimden alınıyor ve yepyeni bir şekilde geri teslim ediliyor. Bu şirketin hizmetlerini herkese şiddetle tavsiye ederim. Bu harika hizmetler için ne kadar teşekkür etsem azdır!

  Seray Bıçakçı
 • Outdoor giysileri için mükemmel hizmet. Profesyonel kaz tüyü ceketimi temizlemek için bu işletmeye güvendim. Açıkçası hizmetlerinden ve bilgilerinden çok etkilendim. 3-4 günlük bir süreç olan başlamadan önce tüm temizlik hakkında detaylı bir bilgilendirme yaptılar. Ceketim nefes alabilirliği korurken orijinal özelliklerini koruyarak temiz bir halde teslim edildi. Onları tekrar kaz tüyü uyku tulumumu ve gore tex ceketimi yıkamak ve yenilemek için kullanacağım. Olağanüstü uzman temizlikleri için bu işletmeyi

  Bilal Barış Akça
 • Dry Service’in kuru temizleme teslim alma ve teslim hizmetini 1 yıldan fazla bir süredir kullanıyorum ve ne kadar uygun olduğu konusunda ne söylesem az. Dry Service’i temizleyiciniz olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Teşekkürler Dry Service!

  Emre Kağan Onar
 • Kocam ve ben yıllardır kuru temizlememizi Dry Service’e veriyoruz. Sadece kuru temizlememizin kalitesinden her zaman memnun kaldık, aynı zamanda personel her zaman güler yüzlü ve hızlı! Bu firmayı herkese tavsiye ederim!

  Gülbin Akarca
 • Dry Service’in tüm hizmetleri kesinlikle harika. Detaylara ve müşteri hizmetlerine gösterdikleri özen gerçekten bizi şaşırtıyor. En iyi şekilde görünmenizi gerçekten önemseyen bir kuru temizleme firması istiyorsanız, burası sizin yeriniz.

  Mina Gönyeli
 • Düğün öncesi gelinliğimin temizliği için biraz endişe duysam da Dry Service’in kuru temizleme hizmetini tercih ettim. Gelinliğim hızlıca teslim edildiğinde kaygılarımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. Sizin için önemli olan bir günde giyeceğiniz elbiseye bu kadar özen göstermeleri beni şaşırtmadı desem yalan söylemiş olurum. O nedenle artık Dry Service’in tüm hizmetlerinden yararlanıyoruz ve bu konuda onlardan daha iyi bir kuru temizleme firması olduğunu düşünmüyorum. Herşey için teşekkürler!

  Gülsüm Cebeci
 • Harika hizmet! Her zaman hızlı ve güler yüzlerle karşılaşırsınız!!! Yıllardır Dry Service ile çalışıyorum ve her zaman müşterisini memnun eden bir firma olduğunu en iyi ben bilirim:D Hiç bir parçam kayıp olmadı ya da hasar almadı. İşte en önemlisi de bu!

  Abdülkadir Yeşil
 • Dry Service’ten çok memnunum. Onlara çok kahve lekeleri olan yeni bir ceketimi getirdim ve kesinlikle lekesiz ve harika görünen bir şekilde teslim edildi. Karım da lekeli giysilerinde benzer sonuçlar elde etti. Onları şiddetle tavsiye ederim!

  Faruk Elmalı
 • Dry Service’in müşteri hizmetleri ve ürün kültürü bizimkiyle örtüşüyor. Kuru temizleme sonuçları, deneyimlediklerimin en iyileri arasında olsa da müşterilerin karşılaşabileceği zorluklara hızlı yanıt veriyor ve harekete geçiyorlar. İşlerini büyütmeye ve otel konuklarının taleplerini karşılamaya odaklanmış durumdalar. Bu verimli kuru temizleme hizmeti ortaklığımız için teşekkür ederiz!

  Orçun Hiçdurmaz
 • Dry Service bizim için olağanüstü bir iş çıkarıyor. Otelimiz Dry Service ile çalışmaktan ve hizmetlerinden yararlanmaktan büyük bir keyif alıyor. Bugüne kadar misafirlerimizden kuru temizleme hizmetleri ile ilgili herhangi bir şikayet olmadı. Giysiler her zaman zamanında teslim edilir ve tüm hizmetlerinden oldukça memnunuz!

  Cahit Öztürkeri
 • Herşeyden önce güler yüzlü karşılıyorlar çünkü önce güler yüz etkiler insanları bunun için çok teşekkür ederim. Gelelim yapılan işlerimize; tertemiz temizleme, tadilat, manto vs kuru temizleme ve sonrasında teslimat çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum tekrar teşekkürler işlerinizde kolaylıklar. Müşterileriniz bol olsun, hayırlı cumalar

  hacer kazancı