Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

İşbu www.dryservice.com.tr siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" başlığı altındaki bilgilerde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri’nin değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı ile İlgili Hükümler

Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri sitesindeki bağlantılar sizi Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri sitesinin dışına götürebilir ve Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri, bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları "oldukları gibi" sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Telif

İşbu sitede yayınlan her türlü metin, görsel, ses, animasyon, video dosyaları ve diğer her türlü materyal ve tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Bu telif hakkı Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri’ne aittir ve hiçbir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde kullanılamaz.

Güncelleme: 13.04.2021 

Dry Service Kuru Temizleme Hizmetleri