Deri Mont / Ceket Kuru Temizleme

1.598,00
1.358,30

Deri ceket ve montların kuru temizleme ve ütüleme fiyatıdır. Özel cilalarla bakımı yapılması gereken ürünler için fiyatlar farklıdır. Almak istediğiniz hizmetin detayları sayfanın altındaki açıklama kısmında belirtilmiştir. Kuru temizleme ve ütüleme hizmetine ek olarak, talep edebileceğiniz hizmetler için aşağıdaki kutucukları işaretleyebilirsiniz.

Paylaş:

Deri ceket ve montların kuru temizleme ve ütüleme fiyatıdır. Özel cilalarla bakımı yapılması gereken ürünler için fiyatlar farklıdır. 

Özel ilaç kullanımı gerektirecek kan, mürekkep, yağ, çimen, şarap vb. lekeler mevcut ise ilgili kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.

Alacağınız kuru temizleme ve ütüleme hizmetine ek olarak, yaptırmak istediğiniz terzi ve tadilat işlerini kutucukları işaretleyerek seçebilirsiniz. 

Dünya markalarının seçkin veya lüks ürünlerinin hassas temizlenmesini talep ettiğiniz takdirde, işaretlemeniz gereken kutucuk ayrıca belirtilmiştir.

Dry Service talep etmeniz halinde, ürününüzün adresinizden alımından size teslimine kadar geçen tüm süreci kamera kaydına alabilmektedir.

    Henüz Değerlendirme Bulunmuyor
Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapmanız Gerekmektedir.

Sıkca Tercih Edilen Ürünler