Abiye / Fantezi Elbise Kuru Temizleme

978,00
831,30

Abiye ve fantezi elbiseler nitelikli ürünler olup, ürünün özelliğine göre kuru temizleme ve ütüleme fiyatları değişebilmektedir. Ürünün net fiyatı alım esnasında servis personeli tarafından bildirilir. Almak istediğiniz hizmetin detayları sayfanın altındaki açıklama kısmında belirtilmiştir. Kuru temizleme ve ütüleme hizmetine ek olarak, talep edebileceğiniz hizmetler için aşağıdaki kutucukları işaretleyebilirsiniz.

Paylaş:

Abiye ve fantezi elbiseler nitelikli ürünler olup, ürünün özelliğine göre kuru temizleme ve ütüleme fiyatları değişebilmektedir. Ürünün net fiyatı alım esnasında servis personeli tarafından bildirilir.

Özel ilaç kullanımı gerektirecek kan, mürekkep, yağ, çimen, şarap vb. lekeler mevcut ise ilgili kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.

Alacağınız kuru temizleme ve ütüleme hizmetine ek olarak, yaptırmak istediğiniz terzi ve tadilat işlerini kutucukları işaretleyerek seçebilirsiniz. 

Dünya markalarının seçkin veya lüks ürünlerinin hassas temizlenmesini talep ettiğiniz takdirde, işaretlemeniz gereken kutucuk ayrıca belirtilmiştir.

Dry Service talep etmeniz halinde, ürününüzün adresinizden alımından size teslimine kadar geçen tüm süreci kamera kaydına alabilmektedir.

    Henüz Değerlendirme Bulunmuyor
Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapmanız Gerekmektedir.

Sıkca Tercih Edilen Ürünler