Yorgan Kuru Temizlemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Yorgan Kuru Temizlemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Yorgan, battaniye, yastık gibi hayatımızda önemli ihtiyaçlardan olan ev tekstili ürünlerini, kişiselliğin gerektirdiği hassasiyeti göz önünde bulundurarak, hassasiyetle temizliyoruz.

Dry Service, ev tekstili kapsamındaki tüm ürünleri endüstriyel yıkama makinlerinde, tek tek işlem görecek şekilde yıkamaktadır. Bir makinede birden fazla yorgan yıkamıyoruz. Sizin mahremiyetinize saygı gösteriyor, hijyenik olması amacıyla yorgan, battaniye ve yastıklarınızı başkalarının ürünleriyle temas ettirmeden, kişiye mahsus olarak yıkıyoruz.

Yün, pamuk, elyaf, kaztüyü yorgan ve yastıkların tüm türlerini özel makine ve ekipmanlarda temizliyoruz. Ürünlerin hassasiyet derecesi ve yıkama talimatları uyarınca, sizin alerjik durumunuzu da dikkate alarak özenle yıkıyoruz.

Dry Service size daha önce deneyimlemediğiniz düzeyde yorgan, yastık ve battaniye yıkama tecrübesi sunuyor. Ev tekstili yıkama konusundaki hassasiyetimiz, makine, ekipman ve kullandığımız deterjanların kalitesiyle size en iyi sonucu vaadediyoruz.

Dry Service Kuru Temizleme'nin ev tekstili hizmetlerinden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilir, internet sayfamız üzerinden sipariş kaydı oluşturabilir, Whatsapp üzerinden sipariş verebilir ya da 0850 259 22 44 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.