Size En Yakın Halı Yıkama Firması Dry Service!

Size En Yakın Halı Yıkama Firması Dry Service!

Halılarınızın yıkanması için en yakındaki halı yıkama firmasını aramayı bırakın. Dry Service, adresinize kadar gelip halılarınızı teslim alıyor. Daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Halılar İçin Kuru Temizleme Neden Önemlidir?

Özellikle evcil hayvanların ya da küçük çocukların bulunduğu evlerde halılar çok kolay kirlenebiliyor. Evcil hayvanlar genellikle çok fazla tüy döktüğü için siz fark etmeseniz de halılarınızda bu tüylerin biriktiğini söylemek işten bile değil.

Küçük çocukların bulunduğu evlerde ise yemek kırıntılarının halılara çok fazla sirayet ettiğini söylemek mümkündür. Yemek kırıntıları hem halının kendi rengini kaybetmesine, hem de zamanla böcek oluşumuna neden olabilmektedir. Bu nedenle halıların temiz olması son derece önemlidir.

Halı Yıkamada Son Teknoloji Yöntemler

Dry Service, alanında uzman kadrosu ile halılarınızda derinlemesine temizlik hizmeti sunmaktadır. Halıların temiz olması, aynı zamanda evin havasını temiz tutmak için de önemlidir. Her adım atıldığında siz fark etmeseniz de halılarınızda yer alan bakteri ve tozlar yükselerek havaya karışmaktadır.

Halılar birçok farklı kumaş ve maddeden üretildiği için halı yıkama işlemleri gerçekleştirilirken hassas davranmak son derece önemlidir. Dry Service; floş halılardan ipek halılara, çin halılarından yün halılara dek birçok modeldeki halının temizliğinde hassas davranarak derinlemesine çalışmakta ve halılarınızın ilk günkü haline gelmesini sağlamaktadır.

Kir Toplayan Halılarda Kesin Çözüm!

Shaggy Halı Modelleri başta olmak üzere bazı halıların yapısı gereği çok daha fazla toz ve bakteri topladığı herkesçe bilinir. Bu halılar ayrıca hassas bir yapıda oldukları için halılara zarar vermemek adına dikkatli davranmak son derece önemlidir.

Dry Service, halılarınızın yıkanma sürecinde kuru temizleme işlemlerinin gerekliliklerini yerine getirdiği için halılarınıza zarar verebilecek sabunlar kullanmaz. İsteğe bağlı olarak buharlı yıkama teknolojisinden de faydalanabilir, halılarınızın çok daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz

En Yakın Halı Yıkama Firması

Dry Service; giysileriniz, stor ve zebra perdeleriniz, halılarınız için adresinize kadar geliyor. Halılarınız teslim alındıktan hemen sonra temizlik işlemlerine başlıyor, sadece bir hafta içerisinde halılarınızı sizlere ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.