Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Kuru temizleme, temizlik işleminin yapılacağı ürünle ilgili bir hassasiyet sınıflandırılması yapıldıktan sonra profesyonel temizlik ürünleri ve kuru temizleme makinesi ile gerçekleştirilir.

Yorgan Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Yorganlar her gün kullanılan ev tekstili ürünlerinden oldukları için kirlenmeleri oldukça kısa bir süre almaktadır. Zaman zaman yorgan kullanımı yorgan kılıfı ile gerçekleşse de genellikle hazır yorganlar için durum aynı değildir. Bu nedenle yorgan zamanla kirlendikten ve yıprandıktan sonra temizlik için ikna edici bir metot bulmak oldukça zordur.

Elyaf, pamuk, yün, kuştüyü gibi çeşitli türlerdeki çamaşır makinesine uygun olmayan yorgan modelleri Dry Service’ın hassas kuru temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle kışın yatak odanızın hava almaması nedeniyle yorganlarınız bozulacak ve kirlenecektir. Bu durumda Dry Service uzmanları yorganlarınız için hassas temizlik ürünleri ve kuru temizleme makinesi ile çözüm bulacaktır.

Yastık Kuru Temizleme

Yastıklar, sürekli kullanımda olan bir başka ev tekstili ürünleridir. İnsanlar genellikle sabah uyandıklarında saçlarını yıkamayı tercih ettiği için gece kullanılan yastıkların kirlenmesi kolay bir hal almaktadır. Yastık kılıfı ile yastık kullanmayı tercih etmeyenler için yastıkların düzenli olarak kuru temizlemeye verilmesi ve profesyonel olarak temizlenmesi gerekir.

Dry Service; pamuk, yün, elyaf ve kuş tüyü gibi farklı materyallerle imal edilmiş olan yastık modelleri için derinlemesine hassas temizlik hizmetleri sunarak sağlığınız için kesinlikle temiz olması gereken bu ürünlerin dezenfekte olmasını sağlamaktadır.

Yatak Örtüsü Takımı Kuru Temizleme

Yatak örtüleri genellikle aktif kullanımda kendine yer bulamayan ve dekor için kullanılan ürünler olsa da bu ürünlerin kullanım amacı yorgan, battaniye ve yastık gibi tekstil ürünlerinin kirlenmemesini sağlamaktadır. Bu nedenle yatak örtüsü takımlarının kir, toz gibi etkenlere maruz kalması çok daha kolaydır.

Nevresim Takımı Kuru Temizleme

Nevresim takımları genellikle çamaşır makinesinde bozulabilecek materyallerden imal edilmektedir. Bu nedenle nevresim takımlarının temizliği için kuru temizleme firmalarından profesyonel destek alınması elzemdir. Ev tekstili ürünlerinize oldukça hassas bir yaklaşım sergileyerek derinlemesine temizlik yapan Dry Service, kuru temizleme yaptırmak istediğiniz ürünlerinizi adresinizden teslim alıyor.