Her Yere En Yakın Kuru Temizleme: Dry Service!

Her Yere En Yakın Kuru Temizleme: Dry Service!

Kuru temizleme işlemleriniz için artık zahmet etmenize gerek yok. Giysilerinizi ve halılarınızı adresinizden alalım, temizledikten hemen sonra adresinize yollayalım.

Dokuz farklı şubesiyle Türkiye’de kuru temizlik anlayışını değiştiren Dry Service, internet sitesi üzerinden oluşturabileceğiniz siparişler sayesinde çamaşır makinesinde yıkanamayan kıyafetleriniz için zahmete girme devrini sonlandırıyor. Oldukça makul maliyetlerle halılarınıza ve giysilerinize kuru temizlik yaptırabileceğiniz Dry Service, giysilerinizi ve halılarınızı kapınızdan alıp yıkandıktan sonra geri sizlere teslim ediyor.

Çok Kısa Sürede Teslimat!

Dry Service, adresinizden teslim almış olduğu halıları ve kıyafetleri size teslim etme sürecinde çok fazla zamanınızı harcamıyor. Dry Service’ta siparişiniz oluşturulduktan sonra ürünleriniz iki saat içinde adresinizden teslim alınıyor ve temizlik işlemi hemen başlatılıyor.

Modern makinelerle giysilerinizin ve halılarınızın ilk günkü canlılığına kavuşmasını sağlayan Dry Service, giysilerinizi 24 saat, halılarınızı 7 gün içerisinde teslim ederek oldukça hızlı bir hizmet sunuyor.

En Yakın Kuru Temizleme Firmasını Aramanıza Gerek Yok

Kuru temizlemede yıkanması gereken elbiseler giymek zorunda olan kadınlar, ya da takım elbisesini temizletmek isteyen beyler, artık en yakın kuru temizlemeciyi aramanıza gerek yok.

Kuru temizleme firmalarına genellikle iş toplantısı, düğün gibi önemli organizasyonlarda tercih edilen kıyafetler için müracaat ediliyor. Bu nedenle hızlı hareket etmek çok önemli hâle geliyor. Ancak giysilerinizi adresinizden teslim alıp yeniden adresinize bırakan Dry Service sayesinde artık en yakın kuru temizleme firmasını aramak yerine internet sitemiz üzerinden hemen siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halılarınızı Yıkatmak İçin Lojistik Sorunu Yaşamayın!

Birçok kişi, halı yıkatmak istediğinde halıların nasıl taşınacağı konusunda tereddüt yaşadığı için artık halıları adresten teslim alan firmaları tercih ediyor. Ancak böyle olunca birçok firma halıların yıkanması için uzun bir süre talep ediyor.

Dry Service’ta halılarınız teslim alındıktan 1 hafta sonra adresinize teslim edilir. Kurumsal bir anlayış benimsemiş olan firmamız, zaman konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Merak ettiğiniz her türlü ayrıntı için Whatsapp Destek Hattımızı arayabilir, modern teknoloji ürünlerimiz ve hizmet politikamız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.