Dry Service ile Temizlikte Yalnız Değilsiniz!

Dry Service ile Temizlikte Yalnız Değilsiniz!

Hem kişisel görünümünüz hem de evinizin ya da bulunduğunuz diğer mekanların görünümü adına etkileyici bir hava yakalamanın bir numaralı anahtarı temiz ve titiz davranmaktır. Dry Service’ın evinize kadar taşınan eşsiz temizlik anlayışı ile hemen tanışın.

Son Teknoloji Araçlarla Halı Temizliği

Evinizde küçük bile olsa bir tane halı bulunduruyorsanız, ortamın yorumlanması adına bu halının önemli bir figür olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Halıların kirlenmesine neden olabilecek birçok etken bulunmaktadır.

Tüylü halılar toz ve lekeleri tüylerinin arasına geçirirken daha sert yapıdaki halılar da zamanla renklerinde solmalar meydana geldiği için etkileyiciliğini kaybetmektedir. Hemen bizimle iletişime geçin, evinize kadar gelip halınızı teslim alalım. Son teknoloji araçlarla gerçekleştireceğimiz temizlik işleminin ardından, aldıktan bir hafta sonra halınızı adresinize teslim edelim.

Koltuk Temizliğini Es Geçmeyin!

Günlük kullanım için evlerde ve iş yerlerinde önemli bir yere sahip olan koltuklar, yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz büyük bir zamanı bizimle paylaşıyor. Çok kullanıldığı için çok rahat bir biçimde kirlenebilen koltuklar, çok kullanılmadığı surette ise tozlanarak etkileyiciliğini kaybediyor.

Dry Service’ın üstün hizmet anlayışı sayesinde koltuklarınızdaki lekelerden kurtulun. Dry Service yetkilileri evinize kadar geliyor, son teknoloji ekipmanlarla koltuğunuzu kısa bir süre içerisinde temizliyor. Uzman ekibimizin tercih edeceği son teknoloji materyaller, koltuklarınızın ilk günkü haline kavuşmasını sağlıyor.

Buharlı Temizleyici Teknolojisiyle Tanışın!

Kuru temizlemedeki en büyük devrimlerden birisi olan buharlı temizleyici teknolojisi, birçok dış etken yüzünden kirlere ya da lekelere maruz kalan kıyafetleriniz için bir kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Her türlü giysi ve tekstil ürünü için kullanılabilen buharlı kuru temizleme teknolojisi, yorgandan nevresime, battaniyeden perdeye dek birçok ürününüz için kurtarıcı bir rol oynamaktadır.

En güzel günleriniz için sakladığınız kıyafet ve elbiselerinizin ilk günkü gibi temiz olmasını istiyorsanız buharlı kuru temizleme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kıyafetlerinizi ve diğer tekstil ürünlerinizi adresinize kadar gelip teslim alalım, yüksek kuru temizleme işlemlerinin ardından 24 saat içerisinde adresinize teslim edelim. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız Whatsapp hattımız aracılığıyla hemen bize ulaşabilirsiniz.