Anadolu Yakası Kuru Temizleme Firması

Anadolu Yakası Kuru Temizleme Firması

Dry Service, Anadolu Yakası’nda ikamet edenler için kuru temizlemeci arama derdini ortadan kaldırıyor. Ürünlerinizi kapınıza kadar gelip teslim alıyoruz!

İstanbul Anadolu Yakası’nda tüm ilçelerde servis ağına sahip olan Dry Service, nerede olursanız olun adresinize kadar gelip giysilerinizi ve halılarınızı teslim alıyor. Firmamız teslim aldıktan hemen sonra kuru temizleme işlemlerini gerçekleştirip çok kısa bir süre içerisinde yeniden adresinize teslim ediyor.

Ümraniye Kuru Temizleme

Trafik konusunda oldukça sorunlu bir semt olması nedeniyle Ümraniye’de kuru temizleme ihtiyacını gidermek isteyenler genellikle en yakın kuru temizleme firmalarını aramaya koyuluyor. Ancak Dry Service, Ümraniye Şubesi’ndeki görevlileri aracılığı ile kuru temizleme yaptırmak istediğiniz ürünleri adresinizden alıyor.

Ümraniye Kuru Temizleme hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, web sitemizde yer alan sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra ilgili adımları izleyerek işlemleri başlatabilirsiniz. Dry Service yetkilileri adresinize kadar geliyor, ürünlerinizi teslim alıyor ve halılarınızı 7 gün, giysilerinizi 24 saat içinde sizlere teslim ediyor!

Kadıköy Kuru Temizleme

Özellikle spor müsabakalarının bulunduğu günlerde oldukça kalabalık bir semt olan Kadıköy, normal günlerde de hem iş hem de okul yoğunluğu nedeniyle sakinlerini ciddi bir trafikle yüz yüze bırakıyor. Hali hazırda eve ya da işe ulaşmak çok fazla zaman alırken bir de kuru temizleme işlemleriniz için kaygı duymayın.

Genellikle iş hayatında aktif olanlar için kuru temizlemeciler son derece ciddi bir öneme sahiptir. Ancak aynı zamanda iş hayatında aktif olan kimselerin kuru temizlemeci için çok fazla zaman ayıramayacağını da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Dry Service, onu tercih edenlerin adresinden giysi ve halılarını teslim alıyor, en kısa süre içerisinde yeniden istenen adrese teslimatı gerçekleştiriyor.

Kartal Kuru Temizleme

İstanbul Anadolu Yakasının nüfus olarak yoğun ilçelerinden biri olan Kartal'da bulunan ana tesisimiz ilçenin tüm semt ve mahallelerine kuru temizleme, halı yıkama, stor perde temizleme, terzi, lostra, yorgan ve battaniye başta olmak üzere tüm ev tekstili ürünlerin temizlenmesi hizmetlerini sunmaktadır.

Kartal ilçesinin başta gelen semtleri Petroliş Mahallesi, Atalar Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Yukarı Mahalle, Yunus Mahallesi, Orta Mahalle, Yakacık Mahalleleri, Soğanlık Mahalleleri, Uğur Mumcu Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Karlıktepe ve Esentepe'ye yaygın ve sürekli servis rotalarıyla uğruyor, müşterilerimizin ürünlerini adresten alıp, adrese teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken online sipariş vermek veya 0216 451 6 451 numaralı telefondan müşteri temsilcimizle görüşerek sipariş kaydını oluşturmaktır. İşte bu kadar kolay!

Anadolu Yakası Kuru Temizleme

Özellikle İstanbul Anadolu Yakası’nda iddiasıyla bilinen Dry Service olarak en yakın kuru temizleme firmasını arayanlara iyi bir haberimiz var! Kuru temizleme yaptırmak istediğiniz giysileri ve halıları adresinizden teslim alıyoruz.

Ütü hizmeti, halı yıkama, perde yıkama, ev tekstili, koltuk temizleme, terzi ve lostra gibi birçok alanda temizlik ihtiyacınızı Dry Service aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz!