Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Evinizi daha şık ve ferah gösteren ürünlerin başında gelen stor perdeler, tasarımları ve pratik kullanımıyla her geçen gün daha çok kullanılmaktadır. Gelişen tekstil teknolojisinin marifetiyle kumaş seçenekleri da artan stor perdeler kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte, temizlenmesi zor olduğu için kişisel tercihlerde kafalarda soru işareti bırakmaktadır.

Dry Service uzman kadrosu ve stor perde temizlenmesi konusunda sunduğu bütüncül hizmet sayesinde soru işaretlerini bütünüyle ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerine toz alan evlerde 6 ayda bir, genel olaraksa senede en az bir kez stor perdelerini temizletmelerini öneren Dry Service, perdelerinizi adresinize kadar gelip yerinden sökmekte, temizlendikten sonra aynı şekilde perdelerinizi konumlarına takmaktadır.

Temizlik süresi 1 gün süren stor perdelerinizi ana tesislerimizde en hijyenik koşullarda temizliyor, toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Yıkama işlemi sonrası fanlarla kurutulan perdeleriniz, buharlı işlemle ütülendikten sonra paketlenir ve servisle adresinde ait oldukları yerlere takılmak suretiyle teslim edilir.

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren ve bu doğrultuda bölgesinin en önde gelen kuru temizleme firmalarından olan Dry Service'in geniş yelpazedeki hizmetlerinden yararlanmak artık çok daha kolay. Bize online sipariş kaydıyla ulaşabileceğiniz gibi 0850 259 22 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.