Kartal Kuru Temizleme

Kartal Kuru Temizleme

İstanbul Kartal İlçesinin gerek teknolojik imkanlar gerekse fiziki alan bakımından en büyük kuru temizleme tesisiyle müşterilerimize çok geniş bir yelpazede temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Giysi kuru temizleme kapsamında en teknolojik imkanlarla günlük kıyafetler yanında, özel günler için tasarlanan gelinlik ve abiye gibi nitelikli ürünler ile deri özellikli ürünlerinizi en hassas ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla temizliyoruz.

Kartal şubemizde giysi kuru temizlemeyi tamamlamak üzere, alanında uzman bir ekiple yerinde terzi ve tadilat işlemlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Kartal ilçesinin tüm semtlerinden stor ve zebra perdeler başta olmak üzere, her tür perdelerinizi adresten alıp, adrese teslim hizmetiyle temizliyoruz.

Dry Service'nin ayrıcalıklı hizmet anlayışı kapsamında yorgan, battaniye ve yastık gibi ev tekstili ürünlerinizin tamamını bir ürün başka bir ürüne temas etmeksizin, tek tek yıkıyoruz. Yün, pamuk, elyaf ve kuştüyü cinsinden tüm ev tekstili ürünlerin temizlenmesinde en üstün hizmet garantisini veriyoruz.

Kartal'da kuru temizleme denildiğinde ilk akla gelen firma olan Dry Service, haftanın her günü Kartal'ın tüm semtlerinde kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama, perde temizleme, stor ve zebra perde yıkama, lostra ve terzi hizmetlerini sunmak üzere müşterilerinin kapısına gelmektedir.

Baştan ayağa temizliğe dair herşey anlayışıyla tüm tekstil ürünlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz Dry Service, kullandığı en son teknolojik sistemlerle ürünlerinizin kaybolmasının, deformasyonunun önüne geçer.

Kuru temizleme sektörünün en yenilikçi firması olan Dry Service, size sunduğu bütüncül hizmet yaklaşımı ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlama anlayışıyla bölgesinin en yaygın kuru temizleme ağına sahip ve müşteri memnuniyeti en yüksek kuru temizleme firması olabilmiştir.

Dry Service'in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçebilirsiniz.

Temizlikte İlgi Çekiniz!