Dry Service Kuru Temizleme ile Perdeleriniz Her Zamankinden Daha Temiz!

Dry Service Kuru Temizleme ile Perdeleriniz Her Zamankinden Daha Temiz!

Özellikle açık renkteki zebra ve stor perdelerin temizliği oldukça zordur. Bu nedenle perde temizliği için kuru temizleme hizmeti almak her zaman daha iyi bir tercihtir. Daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuru Perde Temizleme

Kuru temizleme perdeleri perdelerinizi biriken toz, kir ve alerjenlerden arındırmanın en etkili yoludur. Uzman temizlik hizmetimiz, daha sağlıklı ve daha temiz bir ortam yaratmak için mikroskobik parçacıkları ortadan kaldırır. Perdelerinizi özel bakım etiketi talimatlarına göre kuru temizliyor ve size mümkün olan en iyi sonuçları vererek işleminizi tamamlıyoruz.

Zebra ve stor temizleme hizmeti ile birçok alandaki kuru temizleme işlemlerine boyut kazandıran Dry Service, perdelerinizde kalıcı hasarlar oluşmaması için oldukça hassas bir kuru temizleme sürecinin ardından ürünlerinizi yeniden sizlerle buluşturmaktadır.

Özel İşlem Gerektiren Perdeler

Tül ve kumaş yapıda olan perdeler çamaşır makinesinde yıkanabilse de zebra ve stor perdelerin aynı anlayış ile temizlik sürecine tabii tutulması zararlı olabilmektedir. Bu nedenle zebra stor perdenin, profesyonel ekipler tarafından yıkanması daha doğru bir tercih olacaktır.

Zebra ve stor perdelerinizin zarar görmeden temizlenebilmesi için uzman yardımı almanız, perdelerinizin profesyonel ekipler tarafından temizlenmesine imkan sağlayacaktır. Dry Service, bünyesinde bulunan uzmanlarla zebra ve stor perdelerin temizliğini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Temizlikte Son Teknoloji Yöntemler

Dry Service, alanında uzman kadrosu ile birlikte kuru temizlemeye dair bütün işlemleri son teknoloji araçlar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Zebra ve stor perdelerin sökme ve takma süreçleri de oldukça zor olduğu için bu perdelerin temizliğinde profesyonel yardım almak son derece önemlidir. Dry Service’ı tercih ederek zebra ve stor perdelerinizi emin ellere bırakabilirsiniz.

Zebra ve Stor Perdeleriniz İçin Adresinize Kadar Gelelim!

Stor ve zebra perdeler, temizlikleri bir tarafa söküp takma süreçlerinde bile birçok zorluğu beraberinde getirmektedir. Açık renkli olanlar başta olmak üzere bu perdeler dışarıdan gelen kirli hava nedeni ile çok fazla kir toplayabilmektedir. Bu nedenle zebra ve stor perdelerin belirli aralıklarla temizlenmesi elzemdir.