Dry Service Koltuk Temizleme

Dry Service Koltuk Temizleme

Halı yıkamadan perde yıkamaya, ev tekstili ürünlerinin yıkanmasından terzi işlerinize kadar birçok alanda yanınızda olan Dry Service, kuru temizlemede devrim yaratıyor. Koltuklarınızı temizletmek için hemen bizimle iletişime geçin!

Derinlemesine Koltuk Temizliği

Derinlemesine profesyonel kuru mobilya temizliğimiz, kiri mobilyalarınıza kesinlikle zarar vermeden temizler. Temizlik araçlarımız derinlemesine ve nazikçe çalışır. Dry Service’ın sertifikalı temizlik uzmanları, mobilyalarınızı inceleyerek deri yüzeyinizi en iyi şekilde temizlemek için gereken şartların elde edilmesini sağlayacaktır. Dry Service’ın temizlik ürünleri, derinin esnekliğini geri kazandıran ve doğal yağlarını yenileyen özel yumuşatıcılar barındırmaktadır. Bu ürünler mobilyanızın güzelliğini yenilemekle kalmaz, ömrünü de uzatır.

Koltuk ve Sandalye Temizliği

Koltuklar, genellikle bebekler veya evcil hayvanlar nedeniyle fark edilmese de birçok kiri bünyesinde barındırır hale gelmektedir. Özellikle evcil hayvanların bulunduğu evlerde tüylerin koltuklara sık bir şekilde yapışması, zamanla koltuklarınızın oldukça kirli görünmesine neden olacaktır.

Koltukların temizliği ile birlikte sandalyelerin temizlenmesi de son derece önemlidir. Genellikle yemek masalarında bulunan sandalyeler kolaylıkla kirlenebilmektedir. Zamanla renkleri solan ve eski görünümlerini kaybeden sandalye ve koltuklar nitelikli temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Kuru temizleme uzmanlarımız, hassas bir biçimde çalışarak derinlemesine koltuk ve sandalye temizliği yapmaktadır.

Yatak Temizliğinde Dry Service’ı Tercih Edin!

Sürekli kullanımda olan ve özellikle kış aylarında hava almayan yataklar kolaylıkla kirlenebilmektedir. Geleneksel usulde yataklar düzenli bir biçimde açılıyor ve içerisindeki yünler temizleniyor, havalandırılıyordu. Ancak günümüzde bu durumun mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Buradaki temizlik ihtiyacını karşılamak bir zorunluluk haline gelmiştir.

Kuru yatak temizliğini oldukça hassas bir biçimde gerçekleştiren Dry Service, yatağınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlamaktadır. Hem tek kişilik yataklar hem de çift kişilik yataklar için özenli bir hizmet sunan Dry Service, kurumsal hizmet anlayışı ile yataklarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Dry Service hakkında bilgi almak ya da sipariş oluşturmak için Whatsapp hattımıza ulaşarak bütün meraklarınızı giderebilir, kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Dry Service’ın hizmetleri ile ilgili gönderilerimizi takip etmek için Instagram hesabımızı hemen ziyaret edin, kaliteli hizmet anlayışımızla şimdi tanışın.