Sarıyer Kuru Temizleme

Sarıyer Kuru Temizleme

Size En Yakın Kuru Temizleme

İstanbul’da kuru temizleme sektörünün yenilik ve teknolojik adaptasyonda en büyük firması olan Dry Service, en yakın şubesini kapınıza getiriyor.

Dry Service hizmetlerini artık kapınızdan alabilirsiniz. Hizmetlerimizden internet sayfamız www.dryservice.com.tr üzerinden  veya Apple Store ve Play Store üzerinden uygulamamızı indirerek yararlanabilirsiniz.

Dry Service, online oluşturacağınız sipariş kaydına uygun olarak, adresinize gelip siparişinizi kapınızdan almakta ve en kısa sürede temizleyip adresinize teslim etmektedir.

Online Siparişte Ödeme Almıyoruz.

Dry Service, internet sayfası ve uygulama üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme almaz. 

Ödemeyi valelerimiz temizlenen ürünlerinizi teslim ederken, nakit, kredi kartı veya eft-havale yoluyla yapabilirsiniz.

İnternet sayfamız veya uygulama üzerinden vereceğiniz sipariş kaydıyla almak istediğiniz hizmetin türünü, ürünlerinizi, adresinizi, teslim alış zamanını belirterek talep oluşturmuş olursunuz. Bu minvalde, siparişiniz adresinizden alınır, belirttiğiniz çerçevede temizlenir ve ürünleriniz paketli bir şekilde kapınızda teslim edilir.

Dry Service Neden Farklıdır?

Dry Service, kendi tesislerinde imkan ve kabiliyetleri tamamen bünyesinde hizmet sunan bir firma olarak, network ağlarında hizmet veren diğer kuru temizleme firmalarından pozitif olarak ayrışır. 

Diğer firmalar, mobil sistemlerine düşen siparişleri, kendi tesisleri olmadığı için aldıkları siparişleri ucuz fiyat/kalite temelinde teknolojik imkanları olmayan düşük hacimli yerel işletmelere icra ettirirken, Dry Service müşterilerine ait ürünleri, tamamı kendine ait olan tesislerde, kendi personeliyle, en donanımlı tesislerde kamera kaydıyla tespitli bir çalışma prensibiyle temizler. Dry Service sunduğu bu eşsiz hizmetle %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

Dry Service Ayrıcalıklı Hizmetleri

Dry Service, İstanbul’da yaygın servis ağıyla kuru temizleme, ütüleme, perde yıkama, stor perde temizleme, yorgan ve battaniye gibi ev tekstili ürünlerini temizleme, halı yıkama, ekolojik halı temizleme, terzi, tadilat, spor ayakkabı temizleme ve lostra hizmetlerinin tamamını sunmaktadır.

Sarıyer Kuru Temizleme

Dry Service, kuru temizleme, halı yıkama, perde temizleme, terzi ve lostra hizmetlerini Sarıyer’in tüm semtlerindeki müşterilerine Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 21.00-23.59 arası adreslerinden alımla sunmaktadır.

Sarıyer’de Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Emirgan, Fatih, Ferahevler, istinye, Kazım Karabekir Paşa, Kireçburnu, Kocataş, Maden, Merkez, Pınar, Poligon, PTT Evleri, Reşit Paşa, Rumelikavağı, Rumelihisarı, Tarabya, Yeniköy, Yenimahalle Mahalleri kuru temizleme ağımız kapsamında olup www.dryservice.com.tr üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.