Kurtköy Kuru Temizleme

Kurtköy Kuru Temizleme

İstanbul Anadolu yakasının en yaygın kuru temizleme ağına sahip olan Dry Service, Pendik'in tüm semt ve mahallelerindeki müşterilerine adresten alım ve kapıda teslimle hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda, bölgedeki şubesiyle Kurtköy, Yenişehir ve Çamlık Mahallelerine kuru temizleme hizmeti sunan Dry Service,  teknolojik makina ve ekipmanlarla, en iyi temizlik garantisini vererek en hızlı kuru temizleme hizmetini müşterilerinin adresine kadar getirmektedir.

Dry Service, haftanın her günü 10.00-12.00 ve 18.00-20.00 saatleri arasında olmak üzere, günde iki kez Kurtköy, Yenişehir ve Çamlık'ta kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama, perde temizleme, stor ve zebra perde yıkama, lostra ve terzi hizmetlerini sunmak üzere müşterilerinin kapısına gelmektedir.

Baştan ayağa temizliğe dair herşey anlayışıyla tüm tekstil ürünlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz Dry Service, kullandığı en son teknolojik sistemlerle ürünlerinizin kaybolmasının, deformasyonunun önüne geçer.

Kuru temizleme sektörünün en yenilikçi firması olan Dry Service, size sunduğu bütüncül hizmet yaklaşımı ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlama anlayışıyla bölgesinin en yaygın kuru temizleme ağına sahip ve müşteri memnuniyeti en yüksek kuru temizleme firması olabilmiştir.

Dry Service'in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçebilirsiniz.

Temizlikte İlgi Çekiniz!