Kaz Tüyü Mont Nasıl Temizlenir?

Kaz Tüyü Mont Nasıl Temizlenir?

Soğuk kış günlerinde vazgeçilmez dış giyim ürünlerimiz arasında yer alan kaz tüyü montlar, dolgu içeriği, dikiş yöntemi, dış yüzeyi,  aksesuar ve detayları itibariyle temizleme bakımından farklı yöntemler gerektiren ürünler olabilmektedir. Bazı kaz tüyü montlar tüyünün türü nedeniyle bakteri ürettiğinden koku yapabilmekte olup, bu tür ürünler aksi bir talimat bulunmadıkça endüstriyel yıkama makinelerinde temizlenebilmektedir. Bunun yanında, ürünleri ilk günkü görünümüne kavuşması için, kaz tüyü montlar yıkama işlemine ilave olarak, kuru temizleme ve ayrıca şişirilmesi için ayrı işlemlere sokulabilmektedir. 

Diğer taraftan, ulaşılabilir lüks ve üzeri kalitedeki kaz tüyü montlar ise, aksesuar, dikiş kalitesi ve barındırdıkları detaylar çerçevesinde hassas temizleme işlemine tabii tutulmalıdır. Bu tür kaz tüyü montlar için öncelikle kuru temizleme yapılması ürünlerinizin formunun korunması için elzemdir.

Dry Service, kaz tüyü montlarınızın türüne göre temizlenmesi konusunda uzman kadrosu ve profesyonel makineleriyle size hijyenik ve en hassas temizlik fırsatını sunar.

Kaz tüyü montlarınızın temizlenmesi konusunda endişelerinizi gideriyoruz. Kaz tüyü montlarınız misafirimiz olsun isterseniz, bize internet sayfamızdan online sipariş verebilir, şubelerimizi ziyaret edebilir, 0 850 259 22 44 numaralı müşteri hizmetlerinden hizmet talebi oluşturabilirsiniz.