Sipariş Ver

Perde Yıkama

Perde Temizleme

Dry Service, zebra stor temizleme hizmeti ile müşterilerini zahmetli temizleme işlemlerinden kurtarıyor. Zebra stor temizleme işlemi, kumaş perdelerden farklı olarak zebra sor perdeler polyester iplikten üretildiği için hassasiyet ve bilgi gerektiren bir temizlemeye tabi tutulması gerekmektedir. Mekanik bir sisteme sahip olan bu perdeler zaman içerisinde kirlenmeye yüz tutabilmektedir. Temizleme işlemi, zebra ve stor temizleme işlemi için özel olarak kullanılan temizlik materyalleri ve bu konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Tül ve kumaş perdelerden farklı olarak özel işlemlerle yıkanması gereken bu perdeler, yanlış ve bu konuda bilgisiz kişilerin elinde yapılacak temizleme işlemleri kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir. Dry Service, zebra stor temizleme işlemini perdenin katlamalı ve zarif yapısına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Dry Service kadrosunda bulunan, zebra stor temizleme işinde deneyimli personeli ile temizleme işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Son teknoloji yıkama makine ve ekipmanları ile temizlenen perdeler, bu işe uygun temizleme materyalleri kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan bütün temizlik materyalleri doğada çözünebilir olma özelliğini taşımaktadır. Dry Service, perdelerinizi deforme etmeden, kullanım ömrünü etkilemeden ve memnuniyetinizi almadan temizleme işlemini bitirmez!


@dryservice

Instagram'da Bizi Takip Edin !

WhatsApp Destek
0 505 078 64 51
Hemen Arayın : 0 850 259 22 44