Sipariş Ver

Deri Temizleme

Deri Temizleme Hizmeti

Deri temizleme hizmeti, Dry Service'in ayrıcalıklı hizmetlerinden birisidir. Deri temizleme hassasiyet, bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Deri ceket, deri çanta, deri cüzdan ve deri aksesuarlarınız için özel işlemlerle deri temizleme hizmeti gerçekleştirilir. Deri temizleme de iki farklı yöntem (ıslak ve kuru) kullanarak temizleme işlemi yapılır. Islak temizlemede ürünü deforme etmeden temizleme işlemi uygulanır. Kullanılan temizlik materyalleri tamamen çevreye ve doğaya saygılı, insan sağlığını tehdit etmeyen maddeler içermektedir. Doğada çözünebilen yapısıyla toprağı ve suları kirletmez.

Deri temizleme hizmeti, konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılan temizleme hizmeti sonucu hoş olmayan durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Dry Service, sektördeki tecrübesi ve geniş müşteri ağıyla bu hizmeti, uzman personeli ile titiz ve özenli bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Özellikle farklı deri türlerine ve farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünü, deri türüne özel yöntemler ve temizlik materyalleri ile deri temizleme işlemini uygulamaktadır.

Dry Service'in en önemli işi müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce temizleme hizmetinin altında müşterilerimizin hassasiyetlerini bilerek çalışmanın vermiş olduğu mutluluk yatmaktadır.


@dryservice

Instagram'da Bizi Takip Edin !

WhatsApp Destek
0 505 078 64 51
Hemen Arayın : 0 850 259 22 44